Home / AKTUALITY / Návšteva prezidenta HaZZ na novozriadenej hasičskej stanici v Košiciach

Návšteva prezidenta HaZZ na novozriadenej hasičskej stanici v Košiciach

Hasičská stanica Teplárenská bola oficiálne zriadená na základe Organizačného opatrenia ministra vnútra č. 10/2019. Stanica je v poradí treťou hasičskou stanicou v Košiciach ktorá bude zabezpečovať ochranu života, zdravia a majetku občanov mesta Košice. Personálne je obsadená hasičmi v počte 18+1, teda 6 hasičov v troch zmenách a veliteľ stanice.
Dnes navštívil prezident HaZZ Alexander Nejedlý novozriadenú hasičskú stanicu a spoločne s riaditeľom Krajského riaditeľstva HaZZ v Košiciach Jozefom Fedorčákom ju slávnostne uviedli do prevádzky.

47. ročník Majstrovstiev SR v hasičskom športe – výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže.

Komentáre comments