Home / AKTUALITY / Návštevníci Majstrovstiev sveta v hasičskom športe sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program

Návštevníci Majstrovstiev sveta v hasičskom športe sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program

Počas XIV. ročníka majstrovstiev sveta mužov a V. ročníka majstrovstiev sveta žien v hasičskom športe v Banskej Bystrici je v rámci programu pripravených mnoho statických a dynamických ukážok. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky modulu pátracích a záchranárskych činností, ukážky modulu pozemného hasenia požiarov v prírodnom prostredí, v areáli štadióna SNP bude vystavená špeciálna hasičská technika, napr. lesný špeciál, hasičské štvorkolky, protipovodňový vozík či kontajnery pre dlhotrvajúce zásahy. Pre najmenších je pripravený detský kútik. Na námestí SNP v Banskej Bystrici bude počas celého podujatia výstava historickej hasičskej techniky. Vstup do areálu štadióna je voľný.

Komentáre

comments

Pozrite aj

PERFEKTNÁ SPOLUPRÁCA PROFESIONÁLNYCH A DOBROVOĽNÝCH HASIČOV

Pomoc dobrovoľných hasičov pri záchrane životov a majetku je nenahraditeľná, či už sú to požiare, …

X