Nepriaznivé počasie si vyžiadalo 600 výjazdov hasičov

Hasiči aj počas dnešného dňa zasahujú pri odstraňovaní následkov po veternej kalamite, ktorá zasiahla územie Slovenskej republiky. Najviac práce majú hasiči v Trnavskom kraji, ktorí od rána pomáhali 10 – krát a stále zasahujú. Zasahujú aj hasiči v Žiline, ktorí boli vyslaní k 7 výjazdom, hasiči v Nitrianskom kraji zasahovali pri 6 výjazdoch, v Prešovskom kraji pri 5 výjazdoch, v Bratislavskom kraji pri 4 udalostiach, v Trenčianskom a Košickom kraji pri 2 výjazdoch. Od včera od 6.00 do 11.30 hod. dnešného dňa vykonali profesionálni a dobrovoľní hasiči už 600 výjazdov k udalostiam rôzneho charakteru a stále zasahujú.