Home / AKTUALITY / Nové Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru Košice-okolie

Nové Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru Košice-okolie

Dňa 1. júna 2019 bola znovu obnovená činnosť Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru Košice – okolie so sídlom v Moldave nad Bodvou. Okresné riaditeľstvo Košice-okolie fungovalo v Košiciach do konca roka 2011. Nové okresné riaditeľstvo sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou a v rámci svojho zásahového obvodu pokrýva 114 obcí. Pod spomínané okresné riaditeľstvo patria hasičské stanice v Moldave nad Bodvou, Čaňi a Bidovciach, ktoré boli doteraz súčasťou Okresného riaditeľstva HaZZ v Košiciach.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Zoznam schválených žiadosti na rekonštrukciu hasičských zbrojních 11/20109

Komentáre comments

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X