Home / AKTUALITY / Nové vozidlá Iveco Daily si v stredu prevzalo 25 miest a obcí Trenčianskeho kraja

Nové vozidlá Iveco Daily si v stredu prevzalo 25 miest a obcí Trenčianskeho kraja

V stredu, 24. júla 2019, sa uskutočnilo ďalšie odovzdávanie vozidiel Iveco Daily, ktoré si prevzali zástupcovia 25 miest a obcí Trenčianskeho kraja. Na slávnostnom odovzdávaní, ktoré sa uskutočnilo za prítomnosti ministerky vnútra SR Denisy Sakovej, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Alexandra Nejedlého a generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha, si nové vozidlá prevzali zástupcovia miest a obcí Drietoma, Dubodiel, Opatovce, Svinná, Veľká Hradná, Horná Súča, Omšenie, Považská Bystrica – Podvažie, Považská Bystrica – Milochov, Brvnište, Dolný Lieskov, Bodiná, Horná Mariková, Klieština, Papradno, Kostolec, Sverepec, Dohňany, Visolaje, Lednica, Lúky, Púchov – Nosice, Beluša, Kvašov a Púchov.
Na celom Slovensku si tieto vozidlá postupne prevezme 365 dobrovoľných hasičských zborov obcí. DHZO dostanú novú techniku v rámci projektu Ministerstva vnútra SR Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Kvalita životného prostredia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X