Home / AKTUALITY / Nové vozidlá Iveco Daily si v stredu prevzalo 5 obcí Banskobystrického kraja

Nové vozidlá Iveco Daily si v stredu prevzalo 5 obcí Banskobystrického kraja

V stredu, 28. augusta 2019, sa na hasičskej stanici vo Zvolene uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily, ktoré si prevzali zástupcovia 5 obcí Banskobystrického kraja. Na slávnostnom odovzdávaní, ktoré sa uskutočnilo za prítomnosti ministerky vnútra SR Denisy Sakovej, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Pavla Nereču, štátneho tajomníka Ministerstva obrany SR Mariána Saloňa, generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha a krajského riaditeľa HaZZ v Banskej Bystrici Dušana Sľúku, si nové vozidlá prevzali zástupcovia obcí Pliešovce, Turová, Zvolenská Slatina, Očová a Veľká Lúka.
Na celom Slovensku si tieto vozidlá postupne prevezme 365 dobrovoľných hasičských zborov obcí. DHZO dostanú novú techniku v rámci projektu Ministerstva vnútra SR Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Kvalita životného prostredia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X