Nové vozidlá Iveco Daily si v utorok prevzalo 11 miest a obcí Trenčianskeho kraja

Dobrovoľným hasičom v 11 mestách a obciach Trenčianskeho kraja boli dňa 23. júla 2019 odovzdané nové vozidlá Iveco Daily. Nové vozidlá poputujú do miest a obcí v okrese Bánovce nad Bebravou, Ilava a Myjava.
V utorok si v Bánovciach nad Bebravou a v obciach Ladce a Krajné prevzali nové vozidlá dobrovoľní hasiči z miest a obcí Bánovce nad Bebravou – Biskupice, Veľké Držkovce – Čuklasovce, Veľké Hoste, Prusy, Miezgovce, Nedašovce, Ladce, Košeca, Červený Kameň, Dulov a Krajné.
Slávnostné odovzdávanie nových vozidiel sa uskutočnilo za účasti ministerky vnútra SR Denisy Sakovej, prezidenta Hasičského a záchranného zboru Alexandra Nejedlého a generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha.
Na celom Slovensku si tieto vozidlá postupne prevezme 365 dobrovoľných hasičských zborov obcí. DHZO dostanú novú techniku v rámci projektu Ministerstva vnútra SR Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Kvalita životného prostredia.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X