Home / AKTUALITY / Nové vozidlá Iveco Daily si v utorok prevzalo 7 miest a obcí Banskobystrického kraja

Nové vozidlá Iveco Daily si v utorok prevzalo 7 miest a obcí Banskobystrického kraja

Dobrovoľným hasičom v 7 mestách a obciach Banskobystrického kraja boli dňa 27. augusta 2019 odovzdané nové vozidlá Iveco Daily. Nové vozidlá poputujú do miest a obcí v okrese Poltár a Lučenec.
V utorok si v mestách Poltár a Fiľakovo prevzali nové vozidlá dobrovoľní hasiči z miest a obcí Poltár, Kokava nad Rimavicou, Veľké Dravce, Čakanovce, Cinobaňa, Ružiná a Fiľakovo.
Slávnostné odovzdávanie nových vozidiel sa uskutočnilo za účasti ministerky vnútra SR Denisy Sakovej, štátneho tajomníka Ministerstva obrany SR Mariána Saloňa, generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha a riaditeľa Krajského riaditeľstva HaZZ v Banskej Bystrici Dušana Sľúku.
Na celom Slovensku si tieto vozidlá postupne prevezme 365 dobrovoľných hasičských zborov obcí. DHZO dostanú novú techniku v rámci projektu Ministerstva vnútra SR Zvýšenie odborných a intervenčných kapacít na regionálnej a lokálnej úrovni, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja cez Operačný program Kvalita životného prostredia.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X