Home / PRÁVE TERAZ / Novoročný príhovor prezidenta Hasičského a záchranného zboru

Novoročný príhovor prezidenta Hasičského a záchranného zboru

Drahí kolegovia z Hasičského a záchranného zboru, členovia DPO SR a dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí, kolegovia v záchranných zložkách a bezpečnostných zboroch, priaznivci Hasičského a záchranného zboru – dovoľte mi z celého srdca zaželať Vám šťastný nový rok 2020.

Hoci sa rok 2019 stáva dnes históriou, zapíše sa do našich pamätí možno viac, ako iné roky. Vo funkcii prezidenta Hasičského a záchranného zboru som sa v priebehu štyroch mesiacov stal svedkom niekoľkých tragédií, ktoré otriasli celým Slovenskom.

Dovoľte mi poďakovať sa Vám za to, že ste svojou profesionalitou a ochotou pomáhať dokázali pomôcť ľuďom v núdzi, a že každý z Vás prispel svojím dielom k zmierneniu následkov týchto udalostí. Pomohli ste pri záchrane mnohých životov a majetku, mnohokrát boli vaše činy priam hrdinské! Byť súčasťou kolektívu Hasičského a záchranného zboru je pre mňa obrovskou cťou!

Dovoľte mi zaželať Vám úspešný, šťastný a krásny Nový rok! Nech ho prežijete so svojimi rodinami a blízkymi v zdraví!
Šťastný Nový rok!

S úctou,

plk. Ing. Pavol Nereča
prezident Hasičského a záchranného zboru
S úctou,

plk. Ing. Pavol Nereča
prezident Hasičského a záchranného zboru

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Komentáre

comments

Pozrite aj

Požiar na Rožňavskej v Bratislave

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri požiari na Rožňavskej ulici v Bratislave. Požiar vypukol pred piatou …

X