Nový riaditeľ na Krajskom riaditeľstve HaZZ v Banskej Bystrici 🚒

Dňom 1. januára 2022 bol prezidentom Hasičského a záchranného zboru Pavlom Mikuláškom vymenovaný do funkcie riaditeľa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici plk. Ing. Dušan Hancko.
Dušan Hancko študoval odbor Hasičské a záchranné služby na Technickej univerzite vo Zvolene. V Hasičskom a záchrannom zbore a jeho predchodcoch pracuje od roku 1995. Pôsobil vo viacerých funkciách na útvaroch v pôsobnosti Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici. V roku 2015 bol vymenovaný do funkcie riaditeľa Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru vo Zvolene, ktorú zastával do konca roka 2021.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X