Obrovský úspech hasiča z Handlovej na Majstrovstvách SR v triatlone

Obrovský úspech hasiča z Handlovej na Majstrovstvách SR v triatlone

V sobotu 6. augusta 2016 sa v areáli a okolí Lodenice v Piešťanoch uskutočnili Majstrovstvá Slovenskej republiky v triatlone. Pretek je zo svojimi parametrami (plávanie – 3,8 km; cyklistika – 180 km; beh – 42,2 km) nazývaný ako tzv. „dlhý triatlon“.
V kategórii 40 – 49 rokov sa vicemajstrom Slovenskej republiky stal príslušník Hasičského a záchranného zboru z Handlovej Miroslav Ťapušík.
Strojník z hasičskej stanice v Handlovej si poradil s traťou s výsledným časom 10:06:11 hod. Okrem celkového času sú obdivuhodné aj dielčie výsledky v jednotlivých disciplínach. Miroslav Ťapušík zaplával 3,8 km v Piešťanskej Sĺňave za 01:06:02 hod., 180 km na bycikli s priemernou rýchlosťou 33,45 km/hod prešiel za 05:23:15 hod. a 42,2 km sa mu podarilo zabehnúť s časom 03:33:13 hod.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X