Oslavy sv. Floriána v Prešove

Oslavy sv. Floriána v Prešove

Dnes sa na hasičskej stanici v Prešove pri príležitosti osláv sv. Floriána uskutočnil „Deň otvorených dverí“. Hasiči sa prezentovali prehliadkou priestorov modernej hasičskej stanice, zásahovej techniky a pre najmenších návštevníkov boli pripravené rôzne zábavné súťaže a premietanie filmov s hasičskou tematikou. Hasičskú stanicu navštívilo až 800 ľudí, z ktorých väčšinu tvorili najmä deti zo základných a materských škôl v meste Prešov.
Okrem dňa otvorených dverí sa na pôde Krajského riaditeľstva Hasičského a Záchranného zboru v Prešove uskutočnila svätá omša venovaná hasičom a ich rodinných príslušníkom a darovanie krvi, ktorého sa okrem profesionálnych hasičov zúčastnili aj samotní návštevníci.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X