Piaty ročník súťaže o Trenčiansky pohár

Piaty ročník súťaže o Trenčiansky pohár

Začiatkom tohto týždňa sa v areáli Mestského futbalového štadióna v Dubnici nad Váhom uskutočnilo ďalšie kolo slovenského pohára v hasičskom športe, ktoré bolo zároveň i V. ročníkom súťaže o Trenčiansky pohár. Trenčianskeho pohára sa zúčastnilo spolu päť súťažných družstiev z OR HaZZ v Poprade, OR HaZZ v Kežmarku, OR HaZZ v Košiciach, výber Žilinského kraja a družstvo zo G4S Fire Services. Do súťaže jednotlivcov nastúpilo celkom 43 súťažiacich. Súťažilo sa v disciplínach „beh na 100 metrov cez prekážky (jednotlivci, družstvá)” a “štafeta 4 x 100 metrov (družstvá)”.

Výsledky V. ročníka súťaže o Trenčiansky pohár:

Jednotlivci (beh na 100 m cez prekážky):

1. Dávid Kalužník, výber Žilinského kraja, čas: 16,73 sek.

2. Ľubomír Lörinčík, OR HaZZ v Lučenci čas: 16,86 sek.

3. Jakub Pavelka, HS Kúty čas: 17,18 sek.

Družstvá (beh na 100 m cez prekážky):

1. výber Žilinského kraja, čas: 108,86 sek.

2. OR HaZZ v Poprade, čas: 112,03 sek.

3. OR HaZZ v Kežmarku, čas: 114,50 sek.

Družstvá (celkové poradie):

1. OR HaZZ v Poprade

2. výber Žilinského kraja

3. OR HaZZ v Kežmarku

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X