Home / PRÁVE TERAZ / Požiar garsonky v Čiernej nad Tisou neprežila jedna osoba

Požiar garsonky v Čiernej nad Tisou neprežila jedna osoba

Hasiči z Kráľovského Chlmca momentálne zasahujú pri požiari v bytovom dome na Školskej ulici v Čiernej nad Tisou. Tesne pred pol piatou tam v jednej z garsoniek na 1. poschodí vypukol požiar. Hasiči po príchode na miesto evakuovali obyvateľov šiestich bytov na voľné priestranstvo. Po prieskume požiariska objavili hasiči jednu osobu, ktorá nejavila známky života. Hasiči sa momentálne snažia požiar lokalizovať.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Viac ako 300 hasičov pomáhalo pri výjazdoch spôsobených vetrom

Dôsledkom nepriaznivej poveternostnej situácie zaznamenali hasiči za posledných 24 hodín nárast výjazdov k technickým udalostiam. …