Home / PRÁVE TERAZ / Požiar garsonky v Čiernej nad Tisou neprežila jedna osoba

Požiar garsonky v Čiernej nad Tisou neprežila jedna osoba

Hasiči z Kráľovského Chlmca momentálne zasahujú pri požiari v bytovom dome na Školskej ulici v Čiernej nad Tisou. Tesne pred pol piatou tam v jednej z garsoniek na 1. poschodí vypukol požiar. Hasiči po príchode na miesto evakuovali obyvateľov šiestich bytov na voľné priestranstvo. Po prieskume požiariska objavili hasiči jednu osobu, ktorá nejavila známky života. Hasiči sa momentálne snažia požiar lokalizovať.

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Výbuch plynu v bytovom dome v Prešove

AKTUALIZÁCIA 7.40 hod. Súhrn informácií v súvislosti s výbuchom plynu na Mukačevskej ulici v Prešove …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X