Home / PRÁVE TERAZ / Požiar jednoduchých stavieb v Košiciach

Požiar jednoduchých stavieb v Košiciach

Košickí hasiči momentálne zasahujú pri požiari jednoduchých stavieb v časti Lubina. Na mieste zasahujú jednotky zo staníc na Požiarnickej a Teplárenskej ulici s tromi cisternami. Pre silné zadymenie používajú autonómne dýchacie prístroje. Požiar sa rozšíril z jednej stavby na ďalšie tri. Na hasenie bolo doposiaľ využitých viac ako 10-tisíc litrov vody.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Tlačové správy

Latest posts by Tlačové správy (see all)

Komentáre

comments

Pozrite aj

Výbuch plynu v bytovom dome v Prešove

AKTUALIZÁCIA 7.40 hod. Súhrn informácií v súvislosti s výbuchom plynu na Mukačevskej ulici v Prešove …

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
X