Požiar na Dúpnej skale sa podarilo zlikvidovať

Požiar na Dúpnej skale, ktorý sa rozhorel dnes na poludnie, sa podarilo zlikvidovať po piatej hodine večer. Na mieste udalosti momentálne zostávajú dobrovoľní hasiči, ktorí budú monitorovať požiarisko. Počas dnešného dňa pri požiari zasahovali hasiči z Považskej Bystrice, Púchova, Trenčína dobrovoľní hasiči z DHZO Domaniža, Malé Lednice, Papradno, Považská Teplá, Prečín a Pružina. Keďže sa požiar nachádzal v členitom teréne a bol nedostupný pre hasičskú techniku, hasiči k nemu smerovali peši takmer 40 minút. Celkom zasahovalo 60 hasičov s 11 kusmi hasičskej techniky. Požiar zničil takmer 50 hektárov zmiešaného porastu.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X