Požiar sušičky kukurice v Galante

Požiar sušičky kukurice v Galante

Dňa 12. decembra 2016 krátko pred 13.00 hod. bol ohlásený požiar sušičky kukurice na Matúškovskej ceste v Galante. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Serede, Galanty a Trnavy piatimi C prúdmi a jedným vysokotlakovým prúdom za súčasného vyberania tlejúcej kukurice zo zásobníka sušičky a jej dohášania na voľnom priestranstve. Celkovo bolo na likvidáciu požiaru nasadených 13 hasičov so 4 ks hasičskej techniky. Následkom požiaru vznikla majiteľovi sušičky priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 72 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X