Požiar úžitkového motorového vozidla v Dunajskej Strede

Požiar úžitkového motorového vozidla v Dunajskej Strede

V utorok 7. februára 2017 v nočných hodinách bol ohlásený požiar úžitkového motorového vozidla v Dunajskej Strede na parkovisku na Námestí A. Vámberyho. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti horel motorový priestor vozidla. Na likvidáciu hasiči nasadili jeden vysokotlaký prúd a jeden C prúd. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000,- Eur. Príčina vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Dunajskej Stredy.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X