Požiar v Bratislave majú hasiči pod kontrolou, prebieha jeho likvidácia

Dnes na obed boli hasiči vyslaní k rozsiahlemu požiaru skladov na Hrachovej ulici v bratislavskom Prievoze. Požiar sa rozšíril do troch skladov, pri hasení sa podieľalo viac ako 40 hasičov s 15 ks hasičskej techniky. Podarilo sa ho lokalizovať pred druhou hodinou popoludní, momentálne prebieha jeho likvidácia. Na mieste udalosti je expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ. Zasahujú hasiči z Bratislavy, Pezinka, zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z DHZO Podunajské Biskupice. Pracovníci z KCHL CO nenamerali v ovzduší zvýšené hodnoty nebezpečných látok.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X