Požiar v Bratislave majú hasiči pod kontrolou, prebieha jeho likvidácia

Dnes na obed boli hasiči vyslaní k rozsiahlemu požiaru skladov na Hrachovej ulici v bratislavskom Prievoze. Požiar sa rozšíril do troch skladov, pri hasení sa podieľalo viac ako 40 hasičov s 15 ks hasičskej techniky. Podarilo sa ho lokalizovať pred druhou hodinou popoludní, momentálne prebieha jeho likvidácia. Na mieste udalosti je expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiaru z PTEÚ. Zasahujú hasiči z Bratislavy, Pezinka, zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči z DHZO Podunajské Biskupice. Pracovníci z KCHL CO nenamerali v ovzduší zvýšené hodnoty nebezpečných látok.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X