Požiar v prístavbe poškodil aj dve osobné vozidlá

V piatok 27. novembra 2015 bol ráno ohlásený požiar drevenej prístavby na Cukrovarskej ulici v Sládkovičove, okres Galanta. Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante a členovia dobrovoľného hasičského zboru mesta Sládkovičovo tromi vysokotlakovými prúdmi za súčasného rozoberania konštrukcie drevenej prístavby. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Sálavým teplom boli poškodené dve osobné motorové vozidlá Fiat Ducato a Opel Frontera. Následkom požiaru vznikla majiteľom drevenej prístavby a osobných motorových vozidiel priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 8 000 €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …