Požiar viacerých kamiónov v Sládkovičove

Hasiči momentálne zasahujú pri požiari na Veľkoúľanskej ulici v Sládkovičove. Požiar zasiahol jeden kamión a rozšíril sa na ďalšie dva vedľa stojace, pričom dva kamióny sú bez nákladu a v jednom sa nachádza náčinie do posilňovní. Pri udalosti zasahuje 8 profesionálov z Galanty a Serede a 4 dobrovoľní hasiči z Veľkých Úľan. Doposiaľ nedošlo k žiadnym zraneniam. Z dôvodu predbežne vyčíslenej škody na približne 300 tisíc eur smeruje na miesto expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z PTEÚ.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X