Home / PRÁVE TERAZ / Požiar vo výrobnej hale vo Veľkej Lomnici

Požiar vo výrobnej hale vo Veľkej Lomnici

Tucet hasičov momentálne zasahuje pri požiari technologického zariadenia vo výrobnej hale vo Veľkej Lomnici, okres Kežmarok. Požiar vypukol po šiestej hodine hodine ráno a doposiaľ sa pri ňom zranila jedna osoba, ktorá sa nadýchala splodinami horenia. Pri udalosti zasahujú hasiči z Kežmarku a Popradu s 5 kusmi hasičskej techniky. Na miesto smeruje aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov zo Starej Ľubovne. Hasiči sa požiar snažia dostať pod kontrolu.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Hasiči dnes odoberajú vzorky v Bardejovských a Trenčianskych Kúpeľoch

Posádky hasičskej záchrannej služby z Prešova a Trenčína dnes odoberajú vzorky zamestnancom Bardejovských a Trenčianskych …

X