Home / PRÁVE TERAZ / Prehľad výjazdov hasičov v súvislosti s intenzívnym dažďom

Prehľad výjazdov hasičov v súvislosti s intenzívnym dažďom

V súvislosti s intenzívnym dažďom, ktorý zasiahol územie Slovenska, zasahovalo do dnešného rána takmer 290 profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Tí boli vyslaní k viac ako 80 udalostiam. Ich pomoc bola pre nepriaznivé počasie potrebná najmä v Žilinskom kraji, kde zasahovali pri 47 udalostiach. V Trnavskom kraji zasahovali hasiči 11-krát, v Bratislavskom kraji boli vyslaní k 9 udalostiam, v Trenčianskom kraji bola ich pomoc potrebná 6-krát. Najčastejšie zasahovali pri odstraňovaní spadnutých stromov z vodných tokov a ciest, odčerpávaní vody zo zatopených ulíc a pivníc, zároveň monitorovali stav vodných tokov.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …