Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 38. týždni roka 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Začiatok 38. týždňa priniesol slovenským hasičom 93 udalostí rôzneho charakteru. Zasahovali pri 32 požiaroch, pri 56 technických zásahoch (z toho pri 24 dopravných nehodách) a pri 5 ekologických výjazdoch. V Trnavskom kraji boli vyslaní k 16 udalostiam, menej práce mali hasiči v Trenčianskom kraji, kde zasahovali 5 – krát.
V utorok, 18. septembra uskutočnili príslušníci HaZZ 90 výjazdov. Boli privolaní k 38 požiarom, k 50 technickým zásahom (z toho k 20 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým výjazdom. Najviac práce mali príslušníci v Prešovskom kraji (18), v Banskobystrickom kraji zasahovali 5-krát.
V strede pracovného týždňa boli hasiči privolaní k 90 udalostiam. Zasahovali pri 38 požiaroch, 48 technických zásahoch (z toho pri 25 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najviac práce mali príslušníci v Košickom kraji, ktorí boli privolaní k 22 udalostiam, v Trenčianskom kraji zasahovali hasiči 4 – krát.
Vo štvrtok, 20. septembra zasahovali príslušníci 87-krát. Hasiči boli vyslaní k 32 požiarom, k 52 technickým zásahom (z toho k 21 dopravným nehodám) a k 3 ekologickým výjazdom. V Žilinskom kraji boli privolaní k 15 udalostiam, v Trenčianskom kraji zasahovali pri 7 udalostiach.
Posledný deň pracovného týždňa zasahovali príslušníci 130-krát. Pomoc hasičov bola potrebná pri 45 požiaroch, pri 81 technických zásahoch (z toho pri 39 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických udalostiach. Najviac práce mali v súvislosti s odstraňovaným následkov nepriaznivého počasia hasiči v Košickom kraji, ktorí zasahovali 29-krát. V Trnavskom kraji boli príslušníci privolaní k 8 udalostiam.
V sobotu, 22. septembra boli hasiči vyslaní k 107 udalostiam. Zasahovali pri 10 požiaroch, pri 95 technických zásahoch (z toho pri 37 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických udalostiach. Hasiči v Bratislavskom kraji uskutočnili v súvislosti s odstraňovaním následkov nepriaznivého počasia 22 výjazdov. Menej práce mali príslušníci v Košickom kraji, kde boli privolaní k 7 udalostiam.
V nedeľu, 23. septembra zasahovali hasiči celkom 102-krát. Príslušníci boli privolaní k 17 požiarom, k 83 technickým zásahom (z toho k 20 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým výjazdom. V Žilinskom kraji bola pomoc hasičov potrebná 22-krát. V Nitrianskom kraji zasahovali príslušníci 8-krát.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X