Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 39. týždni

Prvý deň 39. týždňa priniesol slovenským hasičom 86 výjazdov. Zasahovali pri 25 požiaroch, 36 technických udalostiach, 23 dopravných nehodách a 2 ekologických výjazdoch. Najviac požiarov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji (9), najviac technických udalostí a dopravných nehôd v Trnavskom kraji (13). V pondelok 26. septembra 2016 zasahovali najčastejšie hasiči v Trnavskom kraji (15 – krát), najmenej hasiči v Nitrianskom a Košickom kraji (7 – krát).
V utorok boli hasiči vyslaní k 66 výjazdom, z toho k 21 požiarom, 23 technickým zásahom, 21 dopravným nehodám a 1 ekologickému zásahu. Najviac požiarov vzniklo v Bratislavskom kraji (6), jeden v Trenčianskom a Banskobystrickom kraji. Najviac výjazdov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji (14), najmenej v Trenčianskom kraji (4).
V strede pracovného týždňa bolo zaznamenaných 63 zásahov, z toho 15 požiarov, 24 technických zásahov, 21 dopravných nehôd a 3 ekologické udalosti. V stredu najčastejšie zasahovali príslušníci v Trnavskom kraji (12), najmenej v Bratislavskom kraji (5).
Vo štvrtok 29. septembra 2016 zasahovali hasiči pri 34 požiaroch, 25 technických výjazdoch, 29 dopravných nehodách a 1 ekologickom zásahu. Požiare najviac potrápili hasičov v Bratislavskom a Košickom kraji, kde museli zasahovať až 7 – krát. Najviac technických výjazdov a dopravných nehôd zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (11). S najvyšším počtom výjazdov sa museli popasovať hasiči v Prešovskom kraji (15), 5 – krát zasahovali príslušníci v Trenčianskom kraji.
Posledný pracovný deň minulého týždňa sa počet výjazdov mierne zvýšil na 93. Hasiči boli vyslaní k 30 požiarom, 23 technickým zásahom, 28 dopravným nehodám a až 7 ekologickým udalostiam. Najčastejšie horelo v Košickom kraji (8 – krát), najviac technických výjazdov a dopravných nehôd zaznamenali v Prešovskom kraji (13). V piatok vykonali najviac výjazdov hasiči z Prešovského kraja (18), najmenej výjazdov bolo zaznamenaných v Trenčianskom kraji (5).
V prvú októbrovú sobotu zasahovali hasiči pri 83 udalostiach. Horelo 32 – krát, hasiči pomáhali pri 23 technických udalostiach, 25 dopravných nehodách a 3 ekologických výjazdoch. 1. októbra 2016 sa najviac potrápili hasiči v Košickom kraji, ktorí zasahovali 17 – krát, najmenej výjazdov bolo zaznamenaných v Trnavskom kraji (4).
Posledný deň uplynulého týždňa zaznamenali hasiči 80 výjazdov. Zasahovali pri 24 požiaroch, 24 technických udalostiach, 30 dopravných nehodách a 2 ekologických výjazdoch. Najviac technických výjazdov a výjazdov k dopravným nehodám vykonali hasiči v Banskobystrickom kraji (14). V nedeľu bolo najviac výjazdov zaznamenaných v Banskobystrickom kraji (14), najmenej v Trnavskom kraji (6).

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X