Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 39. týždni

Prvý deň 39. týždňa priniesol slovenským hasičom 86 výjazdov. Zasahovali pri 25 požiaroch, 36 technických udalostiach, 23 dopravných nehodách a 2 ekologických výjazdoch. Najviac požiarov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji (9), najviac technických udalostí a dopravných nehôd v Trnavskom kraji (13). V pondelok 26. septembra 2016 zasahovali najčastejšie hasiči v Trnavskom kraji (15 – krát), najmenej hasiči v Nitrianskom a Košickom kraji (7 – krát).
V utorok boli hasiči vyslaní k 66 výjazdom, z toho k 21 požiarom, 23 technickým zásahom, 21 dopravným nehodám a 1 ekologickému zásahu. Najviac požiarov vzniklo v Bratislavskom kraji (6), jeden v Trenčianskom a Banskobystrickom kraji. Najviac výjazdov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji (14), najmenej v Trenčianskom kraji (4).
V strede pracovného týždňa bolo zaznamenaných 63 zásahov, z toho 15 požiarov, 24 technických zásahov, 21 dopravných nehôd a 3 ekologické udalosti. V stredu najčastejšie zasahovali príslušníci v Trnavskom kraji (12), najmenej v Bratislavskom kraji (5).
Vo štvrtok 29. septembra 2016 zasahovali hasiči pri 34 požiaroch, 25 technických výjazdoch, 29 dopravných nehodách a 1 ekologickom zásahu. Požiare najviac potrápili hasičov v Bratislavskom a Košickom kraji, kde museli zasahovať až 7 – krát. Najviac technických výjazdov a dopravných nehôd zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (11). S najvyšším počtom výjazdov sa museli popasovať hasiči v Prešovskom kraji (15), 5 – krát zasahovali príslušníci v Trenčianskom kraji.
Posledný pracovný deň minulého týždňa sa počet výjazdov mierne zvýšil na 93. Hasiči boli vyslaní k 30 požiarom, 23 technickým zásahom, 28 dopravným nehodám a až 7 ekologickým udalostiam. Najčastejšie horelo v Košickom kraji (8 – krát), najviac technických výjazdov a dopravných nehôd zaznamenali v Prešovskom kraji (13). V piatok vykonali najviac výjazdov hasiči z Prešovského kraja (18), najmenej výjazdov bolo zaznamenaných v Trenčianskom kraji (5).
V prvú októbrovú sobotu zasahovali hasiči pri 83 udalostiach. Horelo 32 – krát, hasiči pomáhali pri 23 technických udalostiach, 25 dopravných nehodách a 3 ekologických výjazdoch. 1. októbra 2016 sa najviac potrápili hasiči v Košickom kraji, ktorí zasahovali 17 – krát, najmenej výjazdov bolo zaznamenaných v Trnavskom kraji (4).
Posledný deň uplynulého týždňa zaznamenali hasiči 80 výjazdov. Zasahovali pri 24 požiaroch, 24 technických udalostiach, 30 dopravných nehodách a 2 ekologických výjazdoch. Najviac technických výjazdov a výjazdov k dopravným nehodám vykonali hasiči v Banskobystrickom kraji (14). V nedeľu bolo najviac výjazdov zaznamenaných v Banskobystrickom kraji (14), najmenej v Trnavskom kraji (6).

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X