Home / AKTUALITY / Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 44. týždni

Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v 44. týždni

V pondelok, 30. októbra boli hasiči v dôsledku zlej poveternostnej situácie vyslaní k 146 udalostiam. Zasahovali pri 12 požiaroch, 132 technických udalostiach (z toho pri 34 dopravných nehodách) a pri 2 ekologických zásahoch. Najviac práce mali príslušníci v Žilinskom (31), Trnavskom (21) a Nitrianskom (18) kraji, kde odstraňovali najmä následky silného vetra. Najmenej práce mali hasiči v Trenčianskom kraji, ktorí uskutočnili 6 výjazdov.
V utorok, 31. októbra zasahovali príslušníci HaZZ pri 63 udalostiach. Hasiči boli privolaní k 19 požiarom, 42 technickým udalostiam (z toho k 13 dopravným nehodám) a k 2 ekologickým zásahom. V Bratislavskom kraji zasahovali príslušníci 10-krát. V Trnavskom kraji 5-krát.
Na Sviatok všetkých svätých, 1. novembra, uskutočnili hasiči 64 výjazdov. Príslušníci boli privolaní k 33 požiarom, k 27 technickým udalostiam (z toho k 7 dopravným nehodám) a k 4 ekologickým zásahom. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom kraji, ktorí zasahovali 15-krát. Najmenej práce mali príslušníci v Trnavskom kraji (4).
Vo štvrtok, 2. novembra bola pomoc hasičov potrebná v 77 prípadoch. Príslušníci zasahovali pri 26 požiaroch, 48 technických udalostiach (z toho pri 26 dopravných nehodách) a pri 3 ekologických zásahoch. V Trnavskom kraji hasiči uskutočnili 13 výjazdov. V Nitrianskom kraji zasahovali 3-krát.
V piatok, 3. novembra boli príslušníci vyslaní k 75 udalostiam. Zasahovali pri 26 požiaroch, 45 technických udalostiach (z toho pri 22 dopravných nehodách) a pri 4 ekologických zásahoch. Najviac práce mali hasiči v Žilinskom kraji (13), najmenej práce mali príslušníci v Bratislavskom kraji, ktorí boli privolaní k 6 udalostiam.
V sobotu, 4. novembra uskutočnili príslušníci 66 výjazdov. Pomoc hasičov bola potrebná pri 21 požiaroch, 45 technických udalostiach (z toho pri 20 dopravných nehodách) . V tento deň hasiči neuskutočnili žiadny výjazd týkajúci sa ekologického zásahu. V Žilinskom kraji boli príslušníci vyslaní k 11 udalostiam. V Trenčianskom kraji zasahovali 3-krát.
V nedeľu, 5. novembra boli hasiči privolaní k 56 udalostiam. Príslušníci zasahovali pri 17 požiaroch, 37 technických zásahoch (z toho pri 13 dopravných nehodách) a 2 ekologických udalostiach. Najviac práce mali hasiči v Košickom kraji (10). Najmenej práce mali príslušníci v Trenčianskom, Banskobystrickom a Prešovskom kraji, ktorí boli vyslaní k 5 udalostiam.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

A4ka cup corona edition 2, Terňa 2021

Komentáre comments

X