Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 12. a 13. apríla 2016

V utorok 12. apríla zasahovali hasiči pri 51. udalostiach, z toho pri 19. požiaroch, 14. technických zásahoch, 15. dopravných nehodách a 3. ekologických zásahoch. Najčastejšie horelo v Košickom kraji (4 – krát), 2 požiare zaznamenali hasiči v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom, Nitrianskom, Žilinskom a Prešovskom kraji. Najviac výjazdov absolvovali hasiči v Banskobystrickom a Prešovskom kraji (8), najmenej v Trnavskom kraji (4).
V strede týždňa boli slovenskí hasiči vyslaní k 60. udalostiam. Pri požiaroch zasahovali 22 – krát, pri technických udalostiach 23 – krát, pri dopravných nehodách 14 – krát a pri ekologických zásahoch 1 – krát. 5 požiarov vzniklo v Prešovskom a Košickom kraji, ani raz nehorelo v Banskobystrickom kraji. Najviac zásahov zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (13), najmenej v Banskobystrickom kraji (4).

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X