Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 12. a 13. apríla 2016

V utorok 12. apríla zasahovali hasiči pri 51. udalostiach, z toho pri 19. požiaroch, 14. technických zásahoch, 15. dopravných nehodách a 3. ekologických zásahoch. Najčastejšie horelo v Košickom kraji (4 – krát), 2 požiare zaznamenali hasiči v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom, Nitrianskom, Žilinskom a Prešovskom kraji. Najviac výjazdov absolvovali hasiči v Banskobystrickom a Prešovskom kraji (8), najmenej v Trnavskom kraji (4).
V strede týždňa boli slovenskí hasiči vyslaní k 60. udalostiam. Pri požiaroch zasahovali 22 – krát, pri technických udalostiach 23 – krát, pri dopravných nehodách 14 – krát a pri ekologických zásahoch 1 – krát. 5 požiarov vzniklo v Prešovskom a Košickom kraji, ani raz nehorelo v Banskobystrickom kraji. Najviac zásahov zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (13), najmenej v Banskobystrickom kraji (4).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X