Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 12. až 15. marca 2016

V sobotu 12. marca boli hasiči vyslaní k 80. výjazdom. Horelo 46 – krát, hasiči pomáhali pri 16. technických zásahoch, 17. dopravných nehodách a 1. ekologickom zásahu. Najviac požiar zaznamenali hasiči v Košickom kraji (11), 1 – krát horelo v Trenčianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Košickom kraji (17 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (5 – krát).
Posledný deň v týždni sa na Slovensku stalo 60 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Boli vyslaní k 28. požiarom, 17. technickým zásahom, 13. dopravným nehodám a 2. ekologickým zásahom. 7 požiarov vzniklo v Banskobystrickom a Košickom kraji, žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Nitrianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Košickom kraji (11 – krát), najmenej v Trnavskom a Trenčianskom kraji (3 – krát).
V pondelok sa počet udalostí na Slovensku blížil k stovke. Hasiči boli vyslaní k 98. výjazdom, pričom pri požiaroch zasahovali až 58 – krát, pri technických zásahoch 16 – krát, pri dopravných nehodách 23 – krát a pri ekologických výjazdoch raz. Najčastejšie horelo v Prešovskom kraji (15 – krát), najmenej v Trnavskom kraji (2 – krát). 20 výjazdov zaznamenali hasiči v Košickom kraji, iba 4 v Trnavskom kraji.
V utorok 15. marca 2016 boli hasiči vyslaní k 58. udalostiam. Na Slovensku horelo 16 – krát, hasiči asistovali pri 16. technických zásahoch, 25. dopravných nehodách a 1. ekologickom zásahu. Najviac požiarov vzniklo v Trenčianskom kraji (4), ani jeden v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (12 – krát), najmenej v Bratislavskom a Trnavskom kraji (3 – krát).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X