Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 15. – 17. januára 2016

V Ždiari zhorela drevenica, 2 osoby sú zranené

V piatok 15. januára 2016 zasahovali hasiči na Slovensku pri 81. výjazdoch. Boli vyslaní k 15. požiarom, zasahovali pri 65. technických zásahoch – z toho pri 32. dopravných nehodách. Pri ekologických zásahoch zasahovali 1 – krát. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Košickom kraji (20), najmenej v Žilinskom kraji (3). Pri požiaroch zasahovali najčastejšie hasiči v Prešovskom kraji (4), vôbec nezasahovali v Nitrianskom kraji.

Prvý deň víkendu zasahovali slovenskí hasiči pri 52. výjazdoch. Pri požiaroch zasahovali 18 – krát, boli vyslaní k 34. technickým zásahom – z toho k 16. dopravným nehodám. Pri ekologických zásahoch nezasahovali. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Bratislavskom kraji (9), najmenej v Trenčianskom kraji (4). Pri požiaroch zasahovali najčastejšie hasiči v Bratislavskom a Trnavskom kraji (4), vôbec nehorelo v Prešovskom kraji.

V nedeľu 17. januára sa na Slovensku stalo 53 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Horelo 25 – krát ( najviac požiarov bolo zaznamenaných v Košickom kraji – 7; žiadny požiar nezaznamenali v Bratislavskom a Trenčianskom kraji ), hasiči museli zasahovať pri 26. technických zásahoch, z toho pri 13. dopravných nehodách. Boli vyslaní k 2. ekologickým zásahom. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Košickom kraji (14), ani jeden zásah nevykonali hasiči v Bratislavskom a Trenčianskom kraji.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X