Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 16. – 18. februára 2016

Utorok 16. februára si na Slovensku vyžiadal 65. udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Horelo 24 – krát, hasiči museli zasahovať pri 37. technických zásahoch, z toho pri 11. dopravných nehodách, pri ekologických zásahoch zasahovali 4 – krát. 7 požiarov bolo zaznamenaných v Žilinskom kraji, žiadny požiar nevznikol v Trnavskom kraji. K najväčšiemu počtu výjazdov boli vyslaní hasiči v Nitrianskom kraji (13), 3 – krát zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji.
V strede týždňa boli hasiči vyslaní k 45. udalostiam, z toho k 16. požiarom, 14. technickým zásahom, 10. dopravným nehodám a 5. Ekologickým zásahom. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Banskobystrickom kraji (5), ani jeden v Trnavskom a Nitrianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Banskobystrickom kraji (14 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (2).
Vo štvrtok 18. februára boli hasiči vyslaní k 46. udalostiam. Zasahovali pri 21. požiaroch, 13. technických zásahoch, 11. dopravných nehodách a 1. ekologickom zásahu. 6 požiarov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji, v Nitrianskom kraji nehorelo vôbec. Pri výjazdoch zasahovali najčastejšie hasiči zo Žilinského a Prešovského kraja (8), najmenej hasiči z Nitrianskeho kraja (2).

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X