Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 19. – 21. februára 2016

Posledný pracovný deň 19. februára si na Slovensku vyžiadal 87. udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Horelo 17 – krát, hasiči museli zasahovať pri 69. technických zásahoch, z toho pri 30. dopravných nehodách, pri ekologických zásahoch zasahovali 1 – krát. 4 požiare boli zaznamenané v Banskobystrickom kraji, jeden požiar vznikol v Žilinskom a Prešovskom kraji. K najväčšiemu počtu výjazdov boli vyslaní hasiči v Banskobystrickom kraji (17), 8 – krát zasahovali hasiči v Bratislavskom, Trenčianskom a Nitrianskom kraji.
V sobotu boli hasiči vyslaní k 70. udalostiam, z toho k 30. požiarom, 23. technickým zásahom, 15. dopravným nehodám a 2. ekologickým zásahom. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Nitrianskom kraji (8), jeden v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Nitrianskom kraji (13 – krát), najmenej v Trnavskom kraji (5).
Na konci víkendu boli hasiči vyslaní k 38. udalostiam. Zasahovali pri 6. požiaroch, 19. technických zásahoch, 11. dopravných nehodách a 2. ekologických zásahoch. 2 požiare museli hasiči likvidovať V Banskobystrickom a Košickom kraji, žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Nitrianskom kraji. Pri výjazdoch zasahovali najčastejšie hasiči z Trenčianskeho, Žilinského a Prešovského kraja (6), najmenej hasiči z Košického kraja (2).

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X