Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 21. – 24. januára 2016

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vo štvrtok 21. januára boli slovenskí hasiči vyslaní k 42. výjazdom, z toho k 11. požiarom, k 9. technickým zásahom, k 18. dopravným nehodám a 4. ekologickým zásahom. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (9 – krát), iba raz zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji. Najčastejšie horelo v Bratislavskom kraji (3 – krát), žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Trnavskom kraji.
Piatok zo sebou priniesol 72 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Vzniklo 29 požiarov (najčastejšie horelo v Trnavskom kraji – 6 – krát; najmenej v Banskobystrickom kraji – 2 – krát), 40 technických zásahov, z toho 28 dopravných nehôd a 3 ekologické udalosti. Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Banskobystrickom kraji (13), najmenej v Žilinskom kraji (6).
V sobotu zasahovali hasiči pri 76. udalostiach. Boli vyslaní k 31. požiarom, k 43. technickým zásahom, z toho k 31. dopravným nehodám a k 2. ekologickým zásahom. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Nitrianskom a Prešovskom kraji (6), najmenej v Trnavskom a Trenčianskom kraji (1). Najčastejšie zasahovali hasiči v Prešovskom kraji (14), iba raz zasahovali hasiči v Trenčianskom kraji.
Počas nedele sa situácia upokojila a hasiči museli zasahovať len pri 55. udalostiach. K požiarom boli vyslaní 16 – krát, k technickým zásahom 39 – krát, z toho 24 – krát k dopravným nehodám. Pri ekologických zásahoch v nedeľu nezasahovali. Najviac požiarov vzniklo v Prešovskom kraji (5), 1 požiar vznikol v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Banskobystrickom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Prešovskom kraji (15 – krát), najmenej v Banskobystrickom kraji (3 – krát).

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X