Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 25. – 28. apríla 2016

Začiatok 17. týždňa priniesol hasičom 47 výjazdov, pri ktorých museli zasahovať. Pri požiaroch pomáhali 20 – krát, pri technických výjazdoch 8 – krát, pri dopravných nehodách 17 – krát a pri ekologických zásahoch 2 – krát. Najviac požiarov vzniklo v Žilinskom kraji, žiadny požiar nezaznamenali hasiči v Nitrianskom a Banskobystrickom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Košickom kraji (10 – krát), najmenej v Nitrianskom kraji (3 – krát).
V utorok 26. apríla 2016 zasahovali hasiči pri 69 udalostiach, z toho pri 26 požiaroch, pri 21 technických zásahoch, 18 dopravných nehodách a 4 ekologických zásahoch. 7 požiarov zaznamenali hasiči v Košickom kraji, 2 – krát horelo v Trenčianskom, Nitrianskom, Banskobystrickom a Prešovskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Trnavskom a Košickom kraji (13 – krát), najmenej v Nitrianskom kraji (4 – krát).
V strede týždňa sa na Slovensku stalo 71 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Horelo 18 – krát, príslušníci boli vyslaní k 23 technickým zásahom, 27. Dopravným nehodám a 3 ekologickým zásahom. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji (6), ani raz nehorelo v Banskobystrickom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (17 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (3 – krát).
Vo štvrtok 28. apríla 2016 zasahovali hasiči pri 59 udalostiach, z toho pri 19 požiaroch, 21 technických zásahoch, 14 dopravných nehodách a 5 ekologických zásahoch. 7 – krát horelo v Košickom kraji, ani raz v Žilinskom kraji. Najviac výjazdov zaznamenali hasiči v Košickom kraji (11), najmenej v Žilinskom kraji (4).

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X