Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 4. až 7. marca 2016

V piatok 4. marca boli slovenskí hasiči vyslaní k 66. udalostiam. Pri požiaroch zasahovali 25 – krát, pri technických zásahoch 17 – krát, pri dopravných nehodách 22 – krát a pri ekologických zásahoch 3 – krát. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (6), jeden požiar nezaznamenali hasiči v Trenčianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Nitrianskom kraji (13 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (3 – krát).
Počas sobotných volieb zasahovali hasiči na Slovensku 61 – krát. Horelo 24 – krát, pri technických udalostiach zasahovali 25 – krát, pri dopravných nehodách 10 – krát, boli vyslaní k dvom ekologickým výjazdom. 6 požiarov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji, jeden v Bratislavskom a Nitrianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (15 – krát), najmenej v Nitrianskom kraji (2– krát).
V nedeľu boli hasiči vyslaní k 51. výjazdom. Pri požiaroch zasahovali 13 – krát, pri technických udalostiach 18 – krát, pri dopravných nehodách 19 – krát a pri ekologických zásahoch 1 – krát. Najčastejšie horelo v Žilinskom kraji (4 – krát), jeden požiar zaznamenali hasiči v Trenčianskom, Nitrianskom a Prešovskom kraji. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Žilinskom kraji (13), najmenej v Košickom kraji (3).
V prvý deň pracovného týždňa zasahovali hasiči pri 51. udalostiach, z toho pri 17. požiaroch, 13. technických zásahoch, 17. dopravných nehodách a 4. ekologických zásahoch. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (4), jeden požiar vznikol v Nitrianskom, Žilinskom a Košickom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Prešovskom kraji (12 – krát), najmenej v Trnavskom kraji (3 – krát).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Daždivé počasie súťažiacich vo Francovej Lhote neodradilo

Na 9. kole SMHL vo Francovej Lhote sa rozdávali posledné body pred ligovou prestávkou. Zasúťažiť …

X