Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 8. – 10. januára 2016

V piatok 8. januára 2016 zasahovali hasiči na Slovensku pri 58. výjazdoch. Boli vyslaní k 22. požiarom, zasahovali pri 31. technických zásahoch – z toho pri 16. dopravných nehodách. Pri ekologických zásahoch zasahovali 5 – krát. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Prešovskom kraji (13), najmenej v Trnavskom kraji (3). Pri požiaroch zasahovali najčastejšie hasiči v Bratislavskom, Nitrianskom a Košickom kraji (4), najmenej v Trnavskom a Trenčianskom kraji (1).

Prvý deň víkendu zasahovali slovenskí hasiči pri 64. výjazdoch. Pri požiaroch zasahovali 28 – krát, boli vyslaní k 33. technickým zásahom – z toho k 19. dopravným nehodám. Pri ekologických zásahoch zasahovali 3 – krát. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Prešovskom kraji (14), najmenej v Trnavskom kraji (3). Pri požiaroch zasahovali najčastejšie hasiči v Nitrianskom a Žilinskom kraji (6), najmenej v Košickom kraji (1).

V nedeľu 10. januára sa na Slovensku stalo až 69 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Horelo 28 – krát ( najviac požiarov bolo zaznamenaných v Trnavskom, Žilinskom a Košickom kraji – 5; najmenej v Banskobystrickom – 1 ), hasiči museli zasahovať pri 40. technických zásahoch, z toho pri 29. dopravných nehodách. Boli vyslaní k 1. ekologickému zásahu. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Prešovskom kraji (22), najmenej v Banskobystrickom kraji (4).

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X