Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 8. až 11. marca 2016

V utorok 8. marca boli slovenskí hasiči vyslaní k 63. udalostiam. Pri požiaroch zasahovali 23 – krát, pri technických zásahoch 25 – krát, pri dopravných nehodách 15 – krát, pri ekologických zásahoch nezasahovali. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji (6), jeden požiar zaznamenali hasiči v Nitrianskom a Košickom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (12 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (3 – krát).
Nasledujúci pracovný deň zasahovali hasiči na Slovensku 55 – krát. Horelo 24 – krát, pri technických udalostiach zasahovali 15 – krát, pri dopravných nehodách 14 – krát, boli vyslaní k dvom ekologickým výjazdom. Päť požiarov zaznamenali hasiči v Banskobystrickom kraji, jeden v Trenčianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Trnavskom kraji (10 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (2– krát).
Vo štvrtok 10. marca 2016 boli hasiči vyslaní k 47. výjazdom. Pri požiaroch zasahovali 28 – krát, pri technických udalostiach 13 – krát, pri dopravných nehodách 14 – krát, pri ekologických udalostiach nezasahovali. Najčastejšie horelo v Žilinskom kraji (5 – krát), jeden požiar zaznamenali hasiči v Trenčianskom, Nitrianskom a Banskobystrickom kraji. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Nitrianskom a Košickom kraji (7), najmenej v Trenčianskom kraji (4).
V posledný deň pracovného týždňa zasahovali hasiči pri 76. udalostiach, z toho pri 38. požiaroch, 15. technických zásahoch, 19. dopravných nehodách a 4. ekologických zásahoch. Najviac požiarov zaznamenali hasiči v Prešovskom kraji (8), jeden požiar vznikol v Trenčianskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Košickom kraji (15 – krát), najmenej v Trenčianskom kraji (3 – krát).

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X