Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v dňoch 9. – 11. februára 2016

V utorok 9. februára boli slovenskí hasiči vyslaní k 102. zásahom. Horelo 26 – krát, hasiči museli zasahovať pri 74. technických zásahoch, z toho pri 15. dopravných nehodách. Pri ekologických zásahoch zasahovali 2 – krát. Sedem požiarov bolo zaznamenaných v Trenčianskom kraji, 1 požiar zaznamenali hasiči v Bratislavskom, Nitrianskom, Banskobystrickom a Košickom kraji. K najväčšiemu počtu výjazdov boli vyslaní hasiči v Žilinskom kraji (29), v Košickom kraji zasahovali len 5 – krát.
Nasledujúci deň hasičov potrápilo silné sneženie na väčšine územia Slovenska. Priveľa snehu spôsobilo množstvo výjazdov k popadaným stromom, zlomeným konárom a dopravným nehodám. Hasiči museli zasahovať pri 207. udalostiach, z toho pri 158. technických zásahoch, 34. dopravných nehodách, 12. požiaroch a 3. ekologických zásahoch. Najčastejšie zasahovali hasiči v Žilinskom kraji (68 – krát), najmenej v Trnavskom kraji (6). Najviac technických výjazdov zaznamenali v Žilinskom kraji (67), najmenej v Trnavskom kraji (5).
Vo štvrtok boli hasiči vyslaní k 86. zásahom. Horelo 10 – krát, hasiči boli vyslaní k 18. dopravným nehodám a k 1. ekologickej udalosti. K technickým zásahom boli hasiči vyslaní 57 – krát. Najčastejšie horelo v Nitrianskom kraji (4), žiadny požiar nezaznamenali v Trnavskom a Trenčianskom kraji. Najviac zásahov zaznamenali hasiči v Žilinskom kraji (23), iba dva zásahy v Trnavskom kraji.

Komentáre

comments

Pozrite aj

HaZZ má nového prezidenta !

NOVÉ VEDENIE JE ZÁRUKOU NOVEJ ENERGIE. Nové vedenie, ktoré od dnešného dňa prevzal skúsený záchranár …

X