Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 12. januára 2016

V utorok 12. januára sa na Slovensku stalo až 74 udalostí, pri ktorých museli zasahovať hasiči. Horelo 24 – krát ( najviac požiarov bolo zaznamenaných v Bratislavskom kraji – 6; najmenej v Prešovskom – 1 ), hasiči museli zasahovať pri 48. technických zásahoch, z toho pri 31. dopravných nehodách. Boli vyslaní k 2. ekologickým zásahom. Najviac výjazdov uskutočnili hasiči v Bratislavskom a Košickom kraji (13), najmenej v Trenčianskom kraji (4).

 

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Štartovacia pištoľ alebo revolver na náboje v kal. 6 mm (Short Blank) je podľa zákona expanznou zbraňou.

Dňa 2.12.2021 bola schválená v parlamente novela Zákona č. 190/2003 Z. z. (o strelných zbraniach …

X