Prehľad výjazdov príslušníkov Hasičského a záchranného zboru zo dňa 25. januára 2015

V prvý pracovný deň tohto týždňa zaznamenali hasiči 79 udalostí, pri ktorých museli zasahovať. Najčastejšie zasahovali pri dopravných nehodách (až 40 – krát), boli vyslaní k 19. požiarom, k 18. technickým zásahom a k 2. ekologickým zásahom. Najviac požiarov vzniklo v Bratislavskom a Žilinskom kraji (4), jeden požiar zaznamenali v Trenčianskom, Nitrianskom a Prešovskom kraji. Najčastejšie zasahovali hasiči v Trnavskom kraji (16 – krát), k 6. výjazdom boli vyslaní hasiči v Trenčianskom kraji.

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Po dvojročnej prestávke sa opäť rozbehla Slovensko-moravská hasičská liga

Ani jedna z najznámejších hasičských líg na Slovensku a Morave, Slovensko – moravská hasičská liga, sa …

X