Prehliadka špeciálnej protipovodňovej techniky v Čunove

Prezentácia špeciálnej protipovodňovej techniky v Čunove

Už tento víkend má široká verejnosť jedinečnú príležitosť zblízka si prezrieť viac ako 80 druhov špeciálnej protipovodňovej techniky, ktorá pomáha hasičom a záchranárom pri tých najnebezpečnejších zásahoch v rámci celého Slovenska. Záchranné člny, evakuačná sieť pod vrtuľníkom, terénne vozidlá, pracovisko pre riadiaci štáb, odčerpávacie zariadenia alebo mobilná cisterna. To je len zlomok z množstva špeciálnej techniky, ktorú Ministerstvo vnútra SR a Hasičský a záchranný zbor pripravili v Areáli Divoká Voda Čunovo. Prehliadka je pre verejnosť k dispozícii v piatok 26.2. od 13:00 do 16:00a v sobotu 27.2. od 9:00 do 16:00.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

SUPERPOHÁR 2023 | LIVE

Komentáre comments

X