Home / PRÁVE TERAZ / Prevrátený kamión na D2

Prevrátený kamión na D2

Prevrátený kamión na D2

Dnes krátko po siedmej hodine ráno bola ohlásená dopravná nehoda kamióna na diaľnici D2. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti sa kamión nachádzal prevrátený mimo vozovky. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu jednej osoby. Z havarovaného vozidla uniklo celkové množstvo nafty v nádrži. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Kútov a Trnavy s 2 ks hasičskej techniky, ktorí momentálne asistujú pri prevracaní cisterny na kolesá.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X