Prezident DPO v revúckom okrese

Polovica februára sa niesla v znamení nepretržitých dažďov aj v okrese Revúca, kde boli vyhlásené 2. ale aj na niektorých miestach a 3. stupeň povodňovej aktivity na vodných tokoch Muráň a Turiec. V našom okrese boli najviac zasiahnuté obce Muránska Dlhá Lúka, Kameňany, Ratková a Gemerská Ves.
Do niektorých povodňami zasiahnutých obcí, dňa 20. 02.2 016 zavítal prezident DPO SR PhDr. Ladislav Pethö, ktorý poďakoval za prácu dobrovoľných hasičov. V rozhovoroch s hasičmi ocenil ich nezištnú a obetavú prácu, ktorou pomáhali obyvateľom obcí aj v takýchto situáciách.

Gabriela Jakubecová

Komentáre

comments

Pozrite aj

Po dvojročnej prestávke sa opäť rozbehla Slovensko-moravská hasičská liga

Ani jedna z najznámejších hasičských líg na Slovensku a Morave, Slovensko – moravská hasičská liga, sa …

X