Pri dopravnej nehode nákladného vozidla nedošlo k úniku nebezpečnej látky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vo štvrtok 12. novembra 2015 podvečer bola ohlásená dopravná nehoda nákladného motorového vozidla Volvo na rýchlostnej ceste R1 v katastri obce Badín v smere od Zvolena do Banskej Bystrice, okres Banská Bystrica. Nákladné motorové vozidlo prevážalo v cisterne nebezpečnú látku toluéndiizokyanát, k úniku ktorej nedošlo. Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici a Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru vo Zvolene vymedzili nebezpečnú zónu, zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín.
Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X