Pri nehode dvoch kamiónov s osobným autom sa zranilo 6 osôb

Pri nehode dvoch kamiónov s osobným autom sa zranilo 6 osôb

Dnes po piatej hodine ráno boli hasiči z hasičskej stanice v Žiline vyslaní k dopravnej nehode dvoch kamiónov a jedného osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na ceste č. I/18 na vjazde do Žiliny z Martina. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu 6 osôb. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich zdravotníkom záchrannej zdravotnej služby. Havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a posypali sorbentom uniknuté prevádzkové kvapaliny. Vyrozumený bol správca komunikácie a orgány štátnej správy na úseku životného prostredia, nakoľko do pôdy unikla nafta. Hasiči na mieste udalosti stále zasahujú.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X