Pri požiari bytu v Komárne evakuovali hasiči osobu z balkóna pomocou výškovej techniky

Hasiči z troch hasičských staníc zasahujú pri požiari bytu na Košickej ulici v Komárne. Požiar vypukol v kuchyni na 6. podlaží a rozšíril sa do komory a kúpelne, ostatné izby sú zadymené splodinami horenia. Hasiči po príchode na miesto z bytu evakuovali jednu osobu pomocou výškovej techniky, ostatní obyvatelia opustili svoje byty pred príchodom hasičov. Udalosť si vyžiadala dve osoby intoxikované splodinami horenia, ktoré sú momentálne v starostlivosti RZP. Na mieste zasahujú hasiči z Komárna, Kolárova a Nitry, smeruje tam zisťovateľ príčin vzniku požiarov.

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …