Pri požiari domu v Kolároviciach sa splodinami horenia nadýchala jedna osoba

Pri požiari domu v Kolároviciach sa splodinami horenia nadýchala jedna osoba

Hasiči z Bytče momentálne zasahujú pri požiari rodinného domu v obci Kolárovice, okres Bytča. Požiar vypukol približne pred hodinou a zasiahol strechu a povalu objektu. Hasičom sa ho už podarilo lokalizovať, momentálne rozoberajú strešnú konštrukciu a uhášajú skryté ohniská. Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá sa nadýchala splodinami horenia a utrpela šok.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Následkom dopravnej nehody pri Jablonici začal motocykel horieť, zasahujú hasiči

Hasiči zo Senice momentálne zasahujú pri dopravnej nehode motocykla s osobným autom, ktorá sa stala …

X