Pri požiari rušňa hasiči evakuovali cestujúcich

Pri požiari rušňa hasiči evakuovali cestujúcich

V stredu o pol jednej v noci bol ohlásený požiar železničného rušňa pred obcou Jesenské, okres Rimavská Sobota. Zasahovali príslušníci z hasičských staníc v Rimavskej Sobote, Hnúšti, vo Fiľakove a Tornali šiestimi C prúdmi, jedným vysokotlakovým prúdom a desiatimi prenosnými hasiacimi prístrojmi. Príslušníci vykonávali evakuáciu cestujúcich z vlaku na voľné priestranstvo. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla na železničnom rušni priama materiálna škoda, ktorá je v štádiu vyšetrovania.

Foto: HaZZ

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X