Pri večernej dopravnej nehode auta a autobusu sa zranili dve osoby

V utorok pred desiatou hodinou večer bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla Opel Astra Combi a autobusu Irisbus na štátnej ceste č. I/2 v katastri obce Plavecký Štvrtok, okres Malacky. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu dvoch osôb. Zasahujúci príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Malackách vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc. Havarované vozidlo zabezpečili proti vzniku požiaru, pomohli ho naložiť na vozidlo odťahovej služby a po zdokumentovaní nehody očistili vozovku. Počas zásahu bola štátna cesta č. I/2 uzatvorená v oboch smeroch.

Foto: ilustračné

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X