Pri výbuchu kotla v Dovalove sa zranila jedna osoba

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V utorok 15. decembra 2015 večer bol ohlásený výbuch kotla na pevné palivo v kotolni rodinného domu v Dovalove, okres Liptovský Mikuláš. Zasahujúci príslušníci z hasičskej stanice v Liptovskom Hrádku skontrolovali priestor kotolne a zistili, že sa požiar do rodinného domu nerozšíril. Majiteľ domu sa pri pokuse o uhasenie popálil a bol ošetrený privolanou záchrannou zdravotnou službou. Príčinou vzniku výbuchu bola nedbanlivosť a neopatrnosť dospelých (zapaľovanie pevného paliva pomocou zápalnej látky).

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

Pri požiari dodávky zasahovali členovia DHZO Veľké Ludince

Dnes pred piatou hodinou ráno boli hasiči vyslaní k požiaru dodávky v obci Veľké Ludince, …

X