Home / AKTUALITY / Prípravy na Majstrovstvá sveta v hasičskom športe vrcholia

Prípravy na Majstrovstvá sveta v hasičskom športe vrcholia

Prípravy na Majstrovstvá sveta v hasičskom športe vrcholia

O menej ako dva týždne začnú v Banskej Bystrici XIV. majstrovstvá sveta mužov a V. majstrovstvá sveta žien v hasičskom športe. Hoci sa prípravy na toto významné podujatie začali už koncom minulého roka, cvičná veža uzrela svetlo sveta včera popoludní. Na štadióne SNP v Banskej Bystrici sa stretlo 30 príslušníkov zo Záchranných brigád HaZZ v Malackách, Žiline a Humennom, príslušníci z Výcvikového centra HaZZ Lešť a českí hasiči zo ZÚ HZS ČR Hlučín. Počas celého včerajšieho dňa stavali cvičnú vežu, na ktorej si už 12. septembra zmerajú sily mužské a ženské reprezentačné družstvá z takmer 30 krajín sveta.

Foto: HaZZ

The following two tabs change content below.

Komentáre

comments

Pozrite aj

V Banskobystrickom kraji si nové vozidlá prevzali zástupcovia 26 miest a obcí

V piatok 7. februára sa uskutočnilo odovzdávanie vozidiel Iveco Daily určených pre 26 miest a …